Αναμνηστικά Γ' τάξης 2020

Τα αναμνηστικά μπλουζάκια της Γ' τάξης βρίσκονται στο σχολείο και μπορούν οι μαθητές να έρχονται να τα παραλαμβάνουν από το γραφείο της διευθύντριας. Φέτος τα μπλουζάκια είναι προσφορά του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου, ενώ τις προηγούμενες χρονιές ήταν δώρο του συλλόγου γονέων του Γυμνασίου Λεπτοκαρυάς.
Οι ηλεκτρονικές εγγραφές από τη Γ' τάξη στο Λύκειο συνεχίζονται ως τις 2 Ιουλίου. Για λεπτομέρειες μπορείτε να διαβάσετε την προηγούμενη ανακοίνωση, να ενημερωθείτε από το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο σας είτε να επικοινωνείτε τηλεφωνικά με τη γραμματεία του σχολείου μας στο 2352031256 και στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.